novosti mediji

Nove pobjede juniora i kadeta

Najstarije omladinske selekcije našeg kluba i ovog vikenda su ostvarile sigurne pobjede, ovaj put protiv ekipe Krajine iz Cazina. Juniori su pobijedili rezultatom 4-0, dva gola je postigao najbolji pojedinac na utakmici Kovačević Ilija, a u strelce su se još upisali Popović A. i Sejkić S. Kadeti su tek u drugom poluvremenu slomili otpor gostiju, a strijelac oba gola bio je Radmanović Aleksandar.

U narednom kolu naše selekcije gostuju u Banja Luci kod ekipe OFK Sport Team, a utakmice su na programu u nedelju 05. 10. 2014. godine od 10 i 12 sati.

28. 09. 2014.

Pobjeda pionira, poraz predpionira

Nastavljeno je prevenstvo u okviru kvalitetne lige pionira, a ovog vikenda naše nade su odigrale derbi utakmice protiv Rudara iz Prijedora. Pioniri su golom Aleksandra Gavrilovića već na početku utakmice slavili sa minimalnih 1-0, dok su u sudaru predpionirskih selekcija slavili mladi Prijedorčani sa 0-2. Slijedeće kolo je na programu u nedelju 05. 10. 2014. godine kada naši fudbaleri gostuju ekipi Slobode iz Novog Grada.

Neriješeno sa Leotarom

U derbi utakmici 7. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas na Gradskom stadionu u Gradišci pred oko 700 gledalaca Kozara i Leotar podijelili su bodove odigravši 1-1.

Kozara je od početka bila bolji protivnik i više imala loptu u svojim nogama, te napadala ka golu Trebinjaca, koji su od početka bili skoncentrisani na odbranu vlastitog gola. Bodreni navijanjem vjernih Žabara, redale su se akcije Kozarinih fudbalera. Prvu pravu šansu propušta Šuka u 15. minuti čiji udarac odbrambeni igrač Leotara zamalo skreće u svoj gol. Neposredno zatim, u 20. minuti, na isti način Trebinjci zaustavljaju pokušaj Bosnića. Gosti pokušajem iz kontre, uspjevaju da malo olabave pritisak domaćih, a najbolju šansu za Kozaru u prvom poluvremenu propušta Šuka, koji nakon odličnog centršuta Bosnića pogađa stativu.

Krenuli su i u drugom poluvremenu fudbaleri Kozare odmah agresivno prema golu Leotara i već u 46. minuti Srndović odlično šutira, ali golman Kukrika skreće njegov šut u korner. Nakon kornera i gužve u šesnaestercu Leotara, najbolje se snašao mladi Vukajlović i pospremio loptu u mrežu Kukrike za vođstvo Kozare od 1-0. Nisu igrači Kozare ni prestali sa slavljem, što Trebinjci koriste i čim kreću sa centra, nakon brze akcije odmah u 47. minuti gol postiže Deretić i izjednačuje rezultat na 1-1. Nakon izjednačujućeg gola, gosti kao da su se oslobodili te uspijevaju da izvrše pritisak ka golu Kozare, ali bez rezultata. Pokušavaju fudbaleri Kozare, najprije Šuka, a zatim i Ojdanić da donesu prednost, ali bez uspjeha i do kraja rezultat ostaje nepromjenjen.

Tako su fudbaleri Kozare propustili priliku da preuzmu vrh tabele, dok gosti iz Trebinja zadovoljni rezultatom putuju kući. Sljedeće subote 04. 10. 2014. godine na rasporedu je 8. kolo I lige Republike Srpske, a FK Kozara putuje u Foču gdje će se sastati sa ekipom Sutjeske.

FK KOZARA: Trkulja N., Škorić O., Gigović M., Petrović O., Bosnić Z., Vukajlović S., Šuka N. Srndović M. (od 68. min. Perić O.), Ojdanić B., Gavrić N. (od 46. min. Maksimović D.), Šatara M. (od 83. min. Berić S.); Trener: Igor Janković, nisu igrali: Đakušić S., Majdanac G., Kovljen S., Makitan I.

Leotar (Trebinje): Kukrika M., Papaz N. (od 74. Dmitrović M.), Andrić S., Đurić A., Šešelj P., Aćimović M., Popović D., Zečević L. (od 90. min. Berjan Lj.), Deretić B., Stojanović N., Jeknić V. (od 90. Pjaca M.); Trener: Damjan Ratković , nisu igrali: Aničić M., Ćorović S., Tasovac N.

Prilog Info+ kanala Gradiška (video)

27. 09. 2014.

Pobjede pionira i predpionira

Odigrane su utakmice zaostalog 1. kola kvalitetne lige pionira. Naši fudbaleri su gostovali ekipi Župe iz Milosavaca i ostvarili dvije sigurne pobjede. Pioniri su slavili rezultatom 6-0, dok su predpioniri pobijedili 4-0.

Prvenstvo se nastavlja u subotu 27. 09. 2014. godine kada naše nade na stadionu u Kozincima dočekuju ekipu Rudara iz Prijedora. Utakmice su na programu od 10.00 i 11.30 h.

26. 09. 2014.

Dvije pobjede u Novom Gradu

U 4. kolu Omladinske lige kadeti i juniori FK Kozara gostovali su u Novom Gradu i odigrali uutakmice protiv odgovarajućih selekcija Slobode, te zabiježili dvije pobjede.

Kadeti su slavili pogotkom Džigum Belmina sa 0-1, dok su juniori bili bolji od juniora Slobode sa 2-4 (Babić M., Kovačević I., Gnjatić D., Pjanić V.

U sljedećem 5. kolu Omladinske lige koje je na rasporedu u nedelju 28. 09. 2014. godine naši kadeti i juniori ugostiće vrršnjake Krajine iz Cazina.

23. 09. 2014.

U stopu za Leotarom

U utakmici 6. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas u Mrkonjić Gradu fudbaleri Kozare savladali su domaću Slobodu sa 1-3.

U duelu dvije ekipe iz prvoligaškog vrha, fudbaleri Kozare su dobro otvorili utakmicu i golom spretnog Neđe Šuke u 14. minuti došli u vođstvo od 0-1. Krenuli su domaći nakon toga agresivnije ka golu Kozare i upornost im se isplatila u 25. minuti kada nakon kornera Šakić postiže gol za izjednačenje i rezultat s kojim se odlazi na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu, prvu šansu ima Šuka koji bježi protivničkoj odbrani, ali ga stiže Sladojević i ruši u šesnaestercu Slobode. Sudija Mejakić dosuđuje najsrtrožu kaznu za Kozaru i isključuje igrača domaćih. Izvođač za Kozaru je mladi Škorić, koji ne uspijeva pogoditi mrežu Slobode. Od tog 55. minuta, iako s igračem više, kao da se uvukla nervoza u igrače Kozare, ali pravodobnim izmjenama šef stručnog štaba Kozare Igor Janković uspjeva da zadrži dobar ritam svoje ekipe. Igrači sa klupe, a prije svih Ozren Perić stvaraju pritisak pred golom Slobode, da bi Perić u 80. minuti majstorskim lobom postigao vodeći pogodak za Kozaru i rezultat 1-2. Tačku na konačni rezultat stavlja Bosnić u 89. minuti golom iz slobodnog udarca.

S nova tri boda FK Kozara se učvrstila u vrhu tabele, a naredne subote 27. 09. 2014. godine u derbiju sedmog kola, a i dosadašnjeg dijela prvenstva FK Kozara će na Gradskom stadionu u Gradišci dočekati vodeću ekipu prvenstva Leotar iz Trebinja. Utakmica počinje u 16.00 h.

FK KOZARA: Trkulja N., Škorić O., Gigović M., Petrović O., Bosnić Z., Maksimović D. (od 60. min.. Majdanac G.), Šuka N., Srndović M. (od 69. Peric O.), Ojdanić B., Beric S. (od 46. min. Gavric N.), Šatara M. Trener: Igor Janković; nisu igrali: Đakušić S., Majdanac A., Makitan I., Stevandić D.

Sloboda (Mrkonjić Grad): Ilić R., Karalić V., Šakić M. (od 57. min. Popadić M.), Tadić B. (od 66. min. Vrebac A.), Topić O., Kokanović N., Travar M., Miletić D., Sladojević B., Bereta N., Jeftenić O. (od 60. min. Šipovac M.) Trener: Đorđe Inđić; nisu igrali: Grković R., Kosić M., Gvero S., Vidović D.

21. 09. 2014.

Pobjede na otvaranju sezone

Pioniri i predpioniri su tek danas odigrali svoje prve prvenstvene utakmice jer su utakmice prvog i drugog kola otkazane zbog lošeg vremena i eskurzija.

Naši poletarci su gostovali u Mrkonjić Gradu i ostvarili dvije pobjede i na taj način napravili odličnu uvertiru pred gostovanje naše prve ekipe u istom gradu sutra. Pioniri su pobijedili 3-1 golovima Gavrilović A. (2) i Grgić A., dok su predpioniri slavili sa 5-0 (Vukobratović M. (2), Vuleta S., Kisin V. i Rosić N.).

Narednu utakmicu naše nade igraju u srijedu 24. 09. 2014. godine u Milosavcima protiv ekipe Župe.

20. 09. 2014.

Poraz od Krupe

U zaostaloj utakmici 1/16 finala Kupa Republike Srpske odigranoj danas u Krupi na Vrbasu fudbaleri Kozare poraženi su od domaće Krupe sa 2-1 (0-1) i tako se oprostili od daljnjeg takmičenja.

U poprilično slaboj partiji i jedne i druge ekipe fudbalri Kozare su bolje otvorili utakmicu i poveli ranim golom Stevandića, nakon prodora u 4. minuti. Igralo se između dva gola, ali bez većih šansi. U drugom poluvremenu šansu utakmice propušta Perić, da bi možda i najbljeđe izdanje prvotimaca Kozare domaći kaznili, tačnije rezervista Milanović sa dva pogotka u 84. i 88. minuti preokreće rezultat i donosi pobjedu i plasman u 1/8 finala Kupa Republike Srpske Krupi.

Priliku da poprave utisak, fudbaleri Kozare imaće već u nedelju 21. 09. 2014. godine, kada u 6. kolu I lige Republike Srpske gostuju u Mrkonjić Gradu gdje će se susresti sa domaćom Slobodom.

FK KOZARA: Đakušić S., Škorić O., Petrović O., Majdanac G.(od 46. min. Vukajlović S.), Maksimović D.(od 62. min. Srndović M.), Perić O., Ojdanić B., Kovljen S., Berić S., Stevandić D. (od 68. min. Gavrić N.), Šatara M., Trener: Igor Janković, nisu igrali: Trkulja N., Ilić B., Majdanac A., Makitan I.

Krupa: Petrić M., Ducanović S., Stjepanović N., Damjanović N., Studen N. (od 46. min. Malinović S), Vuković D., Budić M. (od 54. min. Milanović S.), Šamara Z. (od 69. min. Erak M.), Cvijanović O., Đukarić Ž., Paštar M., Trener: Slobodan Starčević, nisu igrali: Vasić N., Jandrić S., Špica A., Stanojčić M.

17. 09. 2014.

Jači od kiše i Slobode

Po kišovitom vremenu i raskvašenom terenu, koji su ljudi iz organizacije FK Kozara sa velikim naporom uspjeli pripremiti za utakmicu, fudbaleri Kozare savladali su danas u utakmici 5. kola I lige Republike Srpske Slobodu iz Novog Grada sa 2-0.

Već u 3. minuti danas veoma agilni Neđo Šuka isprobava svoj šut, ali zamalo kraj gola. Samo malo poslije Šuka ne stiže zahvatiti loptu koju mu upućuje Gavrić, a gosti u 5. minuti iz brze kontre varaju kompletnu odbranu Kozare, ali lopta prolazi ispred praznog gola. Od tog momenta redaju se napadi Kozare, udace prema golu Kondića šalju Maksimović i Škorić. Traje inicijativa Kozare i u 26. minuti nakon što je srušen Šuka, sudija Valjić svira najstrožu kaznu za Kozaru. Izvođač je Šuka, ali od njega spretniji je danas možda i najbolji pojedinac u redovima Novograđana golman Kondić i ostaje 0-0. Malo su se trznuli gosti nakon promašenog penala Kozare i uspjevaju da više kontrolišu loptu, da bi fudbaleri Kozare pred kraj poluvremena ipak ponovo preuzeli inicijativu, ali pokušaji Srndovića, Šuke i Škorića ne nalaze put ka mreži gostiju.

Krenuli su fudbaleri Kozare agresivno prema golu gostiju i u drugom poluvremenu, ali Srndović, Maksimović i Šuka nikako ne uspjevaju savladiti odbranu Slobode i golmana Kondića. I kad su se gosti konačno oslobodili prtiska kozarinh fudbalera, usljedila je odlična akcija izabranika Igora Jankovića. U 77. minuti Šuka prolazi po lijevoj strani i nalazi samog Gorana Majdanca koji šutira i postiže gol za vođstvo Kozare od 1-0.

I dotad dinamična utakmica, još se više raslamsala. Gosti keću napred ne bi li izjednačili, dok Kozarini fudbaleri, kojima kao da je spao teret sa pleća jurišaju ka golu Novogrđana i nakon jednog prodora fudbaleri Slobode u 90. minuti ruše u svom šesnaestercu Ozrena Perića. Ovaj put siguran izvođač za Kozaru je Ognjen Škorić i Kozara vodi sa 2-0. Ne predaju se gosti i nakon tog, i samo minut kasnije jedanaesterac za njih, nakon što Petrović u svom šesnaestercu ruši Antonića, svira Valjić. I kako to obično biva isti igrač izvodi jedanesterac i pruža šansu mladom golmanu Kozare da se istakne odbranivši mu udarac. Ipak, sudija Valjić ponavlja izvođenje jedanaesterca, akteri su isti, ali i ishod i gosti poraženi bez postignutog počasnog gola odlaze kući u Novi Grad.

ispraćeni su fudbaleri oba tima pljeskom najupornijih 200 gledalaca, koje ni jak pljusak prije utakmice nije omeo u namjeri da dođu na stadion i bodre fudbalere Kozare i uživaju u odličnoj predstavi fudbalera oba tima.

Sljedeće nedelje u 6. kolu I lige Republike Srpske fudbaleri Kozare će odmjeriti snage sa još jednom Slobodom, ovaj put onom iz Mrkonjić Grada. Utakmica se igra u Mrkonjić Gradu u nedelju 21. 09. 2014. godine.

Prije toga, u srijedu 17. 09. 2014. FK Kozara gostuje u Krupi na Vrbasu gdje će odigrati odgođenu utakmicu 1/16 Kupa Republike Srpske protiv Krupe.

FK KOZARA: Trkulja N., Škorić O., Gigović M., Petrović O., Bosnić Z., Vukajlović S., Maksimović D. (od 76. min. Majdanac G.), Šuka N. (od 86. min. Perić O.), Srndović M., Ojdanić B., Gavrić N. (od 62. min. Kovljen S.), Trener: Igor Janković, nisu igrali: Đakušić S., Makitan I., Stevandić D., Popović A.

Sloboda (Novi Grad): Kondić M., Tica M., Stojanović J., Brkić A. (od 80. Mustedanagić M.), Rasoka M., Zec M. (od 64. min. Crnomarkvić N.), Hamzić E., Kovačević S., Popović M., Vojinović A, (od 83. min. Zdjelar B.), Antonić Lj.; Trener: Zlatko Jelisavac, nisu igrali: Musić E., Ćulibrk M., Žujić A., Delalić N.

13. 09. 2014.

Sa Krupom u srijedu

Utakmica 1/16 finala Kupa Republike Srpske koja je trebala biti odigrana u Krupi na Vrbasu, a gdje je Krupa trebala biti domaćin FK Kozari nije odigrana jer se nisu stekli uslovi za odigravanje iste. Sat vremena prije početka utakmice teren u Krupi je bio natopljen vodom i sudija Grbić je u dogovoru sa ekipama otkazao odigravanje utakmice.

Novi termin odigravanja ove utakmice je srijeda 17. 09. 2014. godine s početkom u 16.00 h.

11. 09. 2014.

Prejaki za Prijedorčane

Kadeti i juniori FK Kozara u okviru drugog kola Omladinske lige gostovali su u Prijedoru ekipi Radnik Urije i zabilježili dvije sigurne pobjede. Kadeti su golovima Vukote, Vujata, Kneževića i Džiguma slavili sa visokih 0-4, dok su juniori pobijedili sa 0-2 golovima Kovačevića (2).

U sljedećem kolu koje je na rasporedu sljedeće nedelje naši juniori i kadeti ugostiće u Gradišci Jedinstvo iz Bihaća.

Utakmice pionira koje su trrebale da se igraju ove nedelje u Milosavcima, otkazane su zbog loših vremenskih uslova.

08. 09. 2014.

Neriješeno u Vlasenici

U utakmici 4. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas u Vlasenici, Vlasenica i FK Kozara podijelili su bodove odigravši 2-2.

Kozara je bila mnogo bolji protivnik i već u 2. minuti nakon kornera najviši je Srndović i dovodi Kozaru u vođstvo od 0-1. Nakon isključenja golmana domaćih Radića u 9. minuti Kozara je igrala sa igračem više, ali to kao da je sputalo fudbalere Kozare i domaći u 13. minuti golom Đurića stižu do izjednačenja. Zaigrali su fudbaleri Kozare nakon toga mnogo organizovanije i u 21. minuti ponovo je Srndović strelac za novo vođstvo Kozare od 1-2.

U drugom poluvremenu na terenu je samo jedna ekipa, ali nažalost fuubaleri Kozare ne uspjevaju da realizuju nijednu od brojnih šansi i kazna u vidu izjednačujućeg pogotka dolazi u 71. minuti a strijelac za Vlasenicu je Limić. Do kraja utakmice rezultat se nije mjenjao i fudbaleri Kozare mogu žaliti što iz Vlasenice nisu odnijeli sva tri boda.

U sljedećem 5. kolu fudbaleri Kozare će u Gradišci ugostiti Slobodu iz Novog Grada. Utakmica se igra u subotu 13. 09. 2014. godine na Gradskom stadionu u Gradišci s početkom u 16 30 h.

Prije tog, pred fudbalerima Kozare je novi izazov. Već ove srijede, 10. 09 2014. godine u Krupi će odigrati utakmicu 1/16 finala Kupa Republike Srpske protiv domaće Krupe. Utakmica počinje u 16.30 h.

FK KOZARA: Trkulja N., Škorić O., Gigović M., Bosnić Z., Maksimović D., Šuka N., Srndović M. (od 78. min. Perić O.) Ojdanić B., Gavrić N. (od 64. min. Kovljen S.), Berić S., Šatara M (od 55. min. Vukajlović S.).; Trener: Igor Janković, nisu igrali: Đakušić S., Stevandić D.., Majdanac G., Ilić B.

VLASENICA: Radić S., Trifković S., Radojčić D. (od 75. min. Pejanović M.), Pejanović A., Krezović D., Đurić V., Ćirković D. (od 66. min. Zekić V.), Bojanić A., Sladoje S., Limić D., Ikić M. (od 9. Reljić A.); Trener: Momčilo Stanić, nisu igrali: Božić I., Šargić I., Ećimović G., Kovačević M.

06. 09. 2014.

Kreću pioniri i predpioniri

Ovog vikenda počinje takmičenje u Ligi pionira u kojem nastupaju i naši najmlađi pioniri i predpioniri. Liga pionira broji dvanaest klubova, dok je u predpionirskoj konkurenciju učešće uzelo deset klubova. Pioniri i predpioniri prvu utakmicu novog prvenstva odigraće u nedelju 07. 09. 2014. godine protiv odgovarajućih selekcija Župe u Milosavcima.

Kompletan raspored Lige pogledajte ovdje: pioniri - predpioniri

04. 09. 2014.

Uspješan nastup u Austriji

Kadeti i mlađi pioniri našeg kluba tokom prethodna dva dana gostovali su u Austriji u gradu Ennsu. U sklopu posjete odigrali su po dvije prijateljske utakmice protiv ekipa SK Enns i BW Linz. Kadeti su ostvarili dvije pobjede i to protiv BW Linz su slavili sa 3-2 (Džigum, Vujat, Knezević), dok su ekipu domaćina SK Ennsa pobijedili 4-3 (Džigum, Majdanac, Radmanović i Nežić). Mlađi pioniri su pobijedili ekipu Ennsa sa 7-1 (Stojnić 2, Malešević 2, Vukobratović, Pepić i Grgić), dok su od Linca izgubili 6-1. Tokom ova dva dana boravka u Austriji naši fudbaleri su naišli na veliko gostoprimstvo pa se ovom prilikom zahvaljujemo gospodinu Husniji Tahiću i svim porodicama i ljudima koji su ugostili našu djecu. Nadamo se da će i oni u bliskoj budućnosti biti gosti u našem gradu i bit će nam velika čast da ih ugostimo.

31. 08. 2014.

Crveno-bijela rapsodija

Pred oko 200 gledalaca na Gradskom stadionu u Gradišci, u idealnim uslovima za igru i na odlično spremljenom terenu, FK Kozara je danas u utakmici 3. kola I lige Republike Srpske savladala Drinu HE iz Višegrada sa visokih 5-1.

Iako su gosti već u prvom minutu zaprijetili ka golu mladog golmana Kozare Trkulje, stvari su brzo došle na svoje mjesto i fudbaleri Kozare su preuzeli terensku inicijativu. Prvu šansu propušta Srndović, koji šutira glavom kraj gola u 11. minuti. Redaju se napadi fudbalera Kozare, a o stanju na terenu dovoljno govori podatak da već u 15. minuti Kozara izvodi peti korner. Nakon kornera u 16. minuti najviši u skoku je Šuka, ali golman Drine odbija njegov udarac, da bi do lopte najbrže stigao Škorić i pospremio je u mrežu gostiju za 1-0. Nisu stali sa napadima fudbaleri Kozare, i redaju se pokušaji Gavrića i Srndovića, koji u 35. minuti nakon odličnog centaršuta Šuke postiže gol za vođstvo Kozare od 2-0. Malo su se trgli fudbaleri Drine, i najzad zaigrali malo agresivnije, što je urodilo šansom za njih u 44 minuti, kada Trkulja odlično interveniše i na poluvrijeme se odlazi sa vođstvom Kozare od 2-0.

Šansu za goste pred kraj poluvremena, shvatili su  fudbaleri Kozare ozbiljno i nastavili sa dobrom igrom od početka drugog poluvremena. Strpljivo su igrali i pokušavali da povećaju svoje vođstvo ne dozvoljavajući fudbalerima Drine HE da ugroze gol Kozare. U 57. minuti odlično glavom šutira Srndović ali golman Drine HE krajnjim naporom sprečava gol, da bi nakon slobodnog udarca u 58. minuti najviši u skoku bio Petrović koji povećava vođstvo na 3-0. Svoj šut isprobavaju Šatara, pa Perić, a nedugo zatim, u 65. minuti Škorić postiže svoj drugi gol za visokih 4-0. Peti pogodak za Kozaru postiže golom iz odlično izvedenog slobodnog udarca danas vrlo dobri Neđo Šuka u 68. minuti. Nastavili su fudbaleri Kozare i dalje sa napadima, a Berićev udarac u 80. minuti završava zamalo kraj gola gostiju. U 82. minuti Petrović pred šesnaestercem Kozare ruši protivničkog igrača i za to dobija drugi žuti karton, te Kozara nastavlja do kraja da igra sa igračem manje. Nakon slobodnog udarca, Bojat postiže počasni pogodak za Drinu HE i postavlja konačnih FK Kozara - Drina HE 5-1

Ispraćeni su fubaleri Kozare pljeskom gledalaca u svlačionice i prava je šteta što više njih nije prisustvovalo odličnoj partiji momaka u crveno-bijelim dresovima.

U četvrtom kolu prvenstva u I ligi Republike Srpske, koje je na rasporedu sljedeće subote 06. 09. 2014. godine FK Kozara gostuje u Vlasenici istoimenoj ekipi. Utakmica počinje u 1630 h.

FK KOZARA: Trkulja N., Škorić O., Gigović M., Petrović O., Vukajlović S. (od 46. min. Maksimović D.), Šuka N., Srndović M. (od 63. Perić O.) Ojdanić B., Gavrić N. (od 60. min. Popović A.), Berić S., Šatara M.; Trener: Igor Janković, nisu igrali: Đakušić S., Bosnić Z., Majdanac G.

DRINA HE (Višegrad): Bojanović N., Sekulić N., Damjanović D., Marković B. (od 39. Krsmanović B.), Rosić D., Mirković I., Jovanović Đ., Mirković I., Tasić D. (od 70 Obradović B.), Bojat M, Nešković N. (od 60. Pejović M.); Trener: Marko Vidaković, nisu igrali: Ajder M., Ždralo V., Živković N.